Private Tour with Guide – Driver

0 (0 Reviews)
From: €199,00
0
(0 review)
Inquiry
Duration

8 Hours

Tour Type

Daily Tour

Group Size

Unlimited

Languages

___

About this tour

”Nereyi ziyaret etmeliyim?”, Gezmek istediğim yerlere nasıl ulaşabilirim?”, ”İstanbul’un ortasında kayboldum.” gibi sorunlar yaşamadan bir gezi yapma şansına sahip olun kendinize. Onları geride bırakın, bizimle iletişime geçin ve İstanbul’da özel bir tur rezervasyonu yapın. Sloganımız “Seyahat Et, Keşfet ve Yaşa” Hiçbir endişe, soru ve tereddüt olmadan ilginç, şaşırtıcı ve dinlendirici bir gün geçireceksiniz. Hayalinizdeki şehir İstanbul gezinizin tadını çıkarın.

Şoförümüz ve kalifiye rehberimiz her şeyi kontrol edecektir. Size özel bir program hazırlayabilmemiz için yapmanız gereken tek şey ilgi alanlarınızı detaylı olarak bize bildirmenizdir.

Şehrin her köşesi rehberlerimizin avucunun içi olarak biliniyor. Profesyonel rehberlerimiz sizi gezeceğiniz yerler hakkında detaylı olarak bilgilendirecektir. Neyse, ona hangi tür bilgilere daha çok ilgi duyduğunuzu da söyleyebilirsiniz (tarih, mimari, Türk mutfağı, kültür, doğa veya ünlü kişiler). Deneyiminizi daha da iyi ve elbette daha keyifli hale getirmek için.

Bu tura “esneklik ve özgürlük” diyoruz. Nereye gideceğinize, ne yapacağınıza ve her yerde ne kadar kalacağınıza karar vermekte özgürsünüz. Biz sizin hizmetinizdeyiz.

Included/Excluded

 • Hotel Pick up and Drop off
 • All local tax and insurance
 • All transportations and transfers with non-smoking, A/C deluxe vehicle
 • Professional Licensed speaking tour guide
 • Parking fees
 • Personal expenses
 • Gratuity to the guide and driver

Durations

Daily Tour

Tour's Location

From: €199,00

  Owner

  adalramazan

  Member Since 2024

  Explore other options